Zoufáte, že nedosáhnete na hypotéku? Využijte služeb hypotečního poradce

Rozplývá se váš sen o vlastním bydlení jako pára nad hrncem? Máte obavy, že po regulaci hypoték od České národní banky a růstu úrokových sazeb hypoték na vlastní bydlení nedosáhnete? Nebojte, dosáhnete. Poradíme vám, co pro to musíte učinit. 

Je sice pravda, že počátkem 1. října roku 2018 se podmínky pro udělování hypotečních úvěrů poměrně zpřísnily. Spolu s trvalým pobytem na území České republiky, čistým rejstříkem dlužníků bez negativního záznamu, minimálním množstvím finančních závazků v podobě dalších půjček včetně kreditních karet a kontokorentů musíte v první řadě disponovat dostatečným příjmem. Pojem dostatečný znamená, že vaše roční výplata musí být přímo úměrná výši půjčené částky a době splatnosti úvěru. Obecně by se tak dalo říci, že o čím vyšší úvěr budete mít zájem, tím vyšší musíte mít částku na výplatní pásce. Ale nejenom to.

Stoprocentní půjčky (ne)jsou minulostí

Hlavní změna se týká celkové výše úvěru, jakou vám banka může poskytnout. Aneb 100% hypotéky už skončily v propadlišti dějin. Dnes vám bankovní dům zapůjčí „pouhých“ 90 % odhadní ceny nemovitosti. Zbylých 10% musíte mít naspořených. Také se nabízí možnost dát do zástavy jinou než kupovanou nemovitost (samozřejmě bez zástav a věcných břemen) a také další varianta, jak toto omezení obejít.

Pokoušíte si spočítat svou hypotéku? 

Dokážete si za těchto podmínek správně spočítat hypotéku? Zřejmě se o to minimálně pokusíte. Alespoň ze začátku. Na internetu jsou k mání různé srovnávače a kalkulačky, ovšem, pozor na ně! Tu nejdůležitější informaci, na kolik vás hypotéka skutečně přijde, a za jakých podmínek jí skutečně dostanete se z nich nedozvíte. Tu vám poskytne jen kvalifikovaný hypoteční poradce. Pro něj jsou totiž hypotéky denním chlebem a zkrátka ví, jak na to. A ti nejlepší, mezi které patří například Petr Pařízek (expert na hypotéky v pravém smyslu), dokáže vytvořit doslova hypotéku na míru, plán k jejímu získání a kompletní servis pro vyřízení nové hypotéky i jejího refinancování.

Hypotéka na míru

Situace každého žadatele i jeho rodiny je totiž jiná a jediná univerzální cesta k hypotéce tak tedy prakticky neexistuje. Vždy je zkrátka třeba vyjít z konkrétní situace a pro ni nabídnout to nejlepší možné řešení. A to je právě úkol pro hypotečního poradce. Buďme ale konkrétní. Petr Pařízek (zdarma!) spočítá vaši bonitu a předloží vám nejlepší možné řešení. To ale není vše. S vhodným poskytovatelem hypotéky, který vyjde jako nejvhodnější, bude sám vyjednávat lepší podmínky vašeho budoucího úvěru. Vězte, že právě v nich se většina žadatelů o hypotéku ztrácí, a mnohdy přistoupí na velmi nevýhodné podmínky, které jim hypotéku ve výsledku poměrně zásadně prodraží.

Peníze navíc? Je to možné

Hlavní předností dobrého hypotečního poradce jsou ovšem vyjednávací schopnosti. A můžete vsadit na to, že Petr Pařízek dobrým vyjednávačem rozhodně je. Jako takový je schopen i při jasně stanovených podmínkách vyjednat různé obchodní slevy. I ty bankovní domy poskytují, jen o nich veřejně moc nehovoří. Stejně tak ušetříte na dalších poplatcích mimo banku. Ještě váháte? Tak neváhejte, protože bonusem jsou vyplácené odměny. O co přesně se jedná?  Jde o doporučení, které můžete posílat pomocí mobilní aplikace, pro odesílání tipů na zájemce o nové hypotéky, refinancování hypotéky a prodejce nemovitostí. Takto lze získat až 10.000 Kč za odeslaný tip, který pak vyjde jako uskutečněný obchod.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *