Tak trochu jiný dodavatel plynu a elektřiny

Většina z nás pravděpodobně už řešila změnu dodavatele energií. Ano, došlo k uvolnění na energetickém trhu a každý z nás si dnes může vybrat takového dodavatele plynu nebo elektřiny, který mu nejvíce vyhovuje. Takových dodavatelů existuje několik. Díky tržnímu mechanismu, který nyní na energetickém trhu funguje, je jasné, že každý z těchto dodavatelů by nám měl být schopen nabídnout ceny i služby, které budou odlišné od ostatních.

Je nutné podotknout, že většina dodavatelů se snaží své potencionální zákazníky oslovit především tím, že mu nabídne nižší cenu. Mnohdy se však stává, že toto snížení ceny je pouze dočasné a po určité době bude zákazník platit více než platil dříve. Navíc konkurovat cenou tím, že ji dodavatelé budou donekonečna snižovat také není reálné, přinejmenším z dlouhodobého hlediska. Není se proto čemu divit, že spousta lidí si nedovede správného dodavatele energií vybrat.

Proto, abychom si toho nejvhodnějšího dodavatele mohli vybrat, musíme alespoň trochu znát energetický trh. Vědět, kdo nám energie nabízet může. Určitě bychom měli znát nejsilnější hráče na tomto trhu, kterými jsou ČEZ, Bohemia Energy nebo Innogy. Také bychom měli mít jasno v tom, co od svého dodavatele energií očekáváme. A především bychom se měli dokázat v jejich nabídkách orientovat.

Jak již bylo řečeno, jednotliví dodavatelé nám mohou nabídnout nejen nižší ceny, ale také nejrůznější nadstandardní služby. A vzhledem k tomu, že ceny nemohou jít neustále dolů, a v mnohých případech se liší minimálně, jsou právě služby tou oblastí, na kterou by se běžný odběratel měl zaměřit. Jednoduše řečeno, budou to právě služby, na které se budou zákazníci čím dál více zaměřovat a ten, kdo nabídne služby nejlepší, ten u odběratelů zvítězí.

Tento trend zcela jasně pochopili právě ve společnosti Bohemia Energy. Snaží se svým zákazníkům, kromě skvělých cen elektřiny a plynu, nabídnout také služby, jaké u konkurence nenajdete. Z mnoha služeb můžeme zmínit například velmi oblíbené produktové balíčky, ve kterých vám Bohemia Energy nabídne dodávky elektřiny a plynu spolu s širokou škálou asistenčních služeb. Součástí balíčku je garantované snížení nákladů na energie oproti jiným dominantním dodavatelům a také pojištění proti nečekaným životním situacím, do kterého spadá například řešení takových situací jako je prasklý přívod vody, porucha elektroinstalace nebo zabouchnuté klíče. Obsah balíčku lze navíc kombinovat i na základě přání a potřeb zákazníka.

Jak vidíte, správný dodavatel energií vám toho může nabídnout mnohem více než jste si dosud mysleli. Stačí jen vědět co chcete a co můžete za své peníze dostat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *