Investice do cenných kovů se dlouhodobě vyplácí, vyzkoušejte spolupráci s AuPortal

Mají trvalou hodnotu a kromě jiného nikdy neklesnou úplně ke dnu, což hrozí u cenných papírů a dalších komodit, do nichž lidé rádi investují. Zlato by mělo patřit do portfolia každého investora, který má svůj promyšlený dlouhodobý plán. A pokud jde o stříbro, určitě není pro mnohé vůbec žádnou neznámou. Spíš naopak, kdo by neměl doma nějaký stříbrný klenot, i kdyby to bylo pouze pro štěstí?

Zlaté a stříbrné mince nebo slitky se mohou výborně zhodnotit

V době krize cena zlata raketově stoupá a o stříbru to nakonec platí také. Mimochodem, věděli jste, že zlato je chráněno před inflací? A koupit jej můžete už skutečně jen malý kousek, třeba dva gramy, i to je totiž investice poměrně vysoké finanční hodnoty. Zlata a obecně cenných kovů je na planetě navíc jen omezené množství, takže hodnota může – v horizontu generací – jen narůstat. Zlato zajímá i centrální banky, zvláště některé světové velmoci nakupují poslední roky ve velkém. A odpovězme si na otázku, dělali by to snad ekonomičtí experti těchto zemí jen tak pro nic za nic? Zlaté mince a slitiny tedy rozhodně nepatří minulosti, ale mají toho před sebou ještě hodně…

Společností, která vám pomůže se dobře zorientovat na trhu s podobnými komoditami, se jmenuje AuPortal. Registrace u puncovního úřadu, přímý partner dodavatelů stříbrných a zlatých mincí nebo slitků světového formátu, ale také atraktivní cenové nabídky. Prestižní adresa na Praze 2 dodává na důvěře, seriózní jednání s menšími i opravdu velkými investory je naprostou samozřejmostí.

Je libo jeden malý tip na investiční zlatou minci?

Investiční zlatá mince Rajka queensladská s nominální hodnotou sta australských dolarů. Zlatý klenot o hmotnosti jedné unce, na němž je vytepán jeden ze symbolů australské fauny – rajka queenslandská. Na světě je podobných mincí jen pět tisíc, takže proč neinvestovat? Ostatně, tento nádherný pták je u původních domorodých obyvatel Austrálie nebo Indonésie doslova a do písmene posvátným!

Foto: auportal.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *